Vol. 9

Hudební Program sobota Zvlášňý škola

Punk-rock nebo snad knajp ´n´ roll? To nemůže být nikdo jiný, než stará dobrá Zvláška. Na prknech JJFestu se objeví poprvé, ale na Tachovsku je jako doma. Těšíme se !!!

Interloud

Partičku (mou oblíbenou) INTERLOUD netřeba představovat, z Holýšova do nás opět přijedou nasypat svůj crossover-metalcore. V této bandě proběhlo pár personálních změn a o to víc se na ně můžeme těšit. Jsem si jist, že nám představí nové věci. 

Bijouterrier

Představuji jednu z hlavních kapel a to SK bratry Bijouterrier. Kdo nezná, jako by nebyl. A pokud tomu tak je, šup na JJFest vol. 9, bude to nášup.

Hand Grenade

Dneska Hand Grenade vyslali do světa svůj nový singl Dým a prach https://www.youtube.com/watch?v=Nt-YPbfXpv0 , který se jim velice povedl a k této příležitosti mi nezbývá nic jiného, než vám oznámit, že HG vystoupí na prkýnkách našeho skromného festu. Je vidět, že kluci na své tvorbě opravdu tvrdě makají. Dámy a pánové Hand Gredade !!!

BLOCKHEADS

Kdo se k nám vrací? BLOCKHEADS z Německa nám dokázali (rok 2018), že si zaslouží vrátit se zpět do Tachova a nacpat do nás tuny kvalitní muziky 

Hi - Fly

Partička z Plzně, která je na scéně od roku 2017 a na našich prknech poprvé. Je mi ctí vám představit kapelu Hi-Fly plnou zajímavých muzikantů, kteří do toho dávají opravdu hodně. Nezbývá nám nic jiného, než se jen těšit